Haber

Gaziosmanpaşa’da Düşmana Saldırı: Dayak ve Silahlı Yaralama

Gaziosmanpaşa’da 4 kişi husumet duyduğu kişiye saldırdı… O anlar kamerada.

Sokak ortasında karşılaştığı düşmanı önce darp etti, ardından tabancayla yaraladı.

İSTANBUL Gaziosmanpaşa’da sokakta yürüyen bir kişi, kendisine düşman olanların saldırısına uğradı. Saldırdığı şahsa yumruk ve tekmelerle saldıran kişilerden biri, dövdükleri şahsı tabancayla yaraladıktan sonra araca binerek uzaklaştı. O endişeli anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, önceki gün öğle saatlerinde Gaziosmanpaşa’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokakta yürüyen bir kişi, iddiaya göre aralarındaki husumetle karşılaştı. Sokakta başlayan sözlü tartışmanın ardından şahıs, husumetli olduğu 4 kişi tarafından tekme ve yumruklu saldırıya uğradı. Bununla yetinmeyen şahıslardan biri tekme ve yumruklarla saldırdığı düşmanına ateş açtı. Silahla yaraladıktan sonra tehditler savuran şahıs, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte araca binerek olay yerinden kaçtı.

Sokakta güpegündüz yaşanan o tedirgin anlar, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, şahısların düşmana tekme ve yumruklarla saldırdığı sırada, daha sonra şahıslardan birinin elindeki silahla düşmanı yaraladığı görülüyor.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

mihalgazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu