Haber

Menderes’te Çim Temizliği

İlçe genelindeki yeşil alanların bakım çalışmaları Menderes Belediyesi tarafından yapılıyor.

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelinde çim biçme çalışmalarını yabani ot temizliği ile sürdürüyor. 44 mahallenin tamamını kapsayan çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Estetik görünüm

Vatandaşlardan gelen taleplerin de değerlendirildiği çalışmalarda park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar ve sokaklardaki refüj ve yan bantlarda da uygulamalar yapılıyor. Verilen hizmet kapsamında yabancı ot temizliği çiçeklerin ve ağaçların daha kolay büyümesini sağlarken aynı zamanda daha estetik bir görünüm sağlar.

özenli çalışma

Çalışmalar hakkında bilgi veren Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “Menderes’in 44 mahallesinde yeşil alan bakım çalışmalarımız devam ediyor. İlçemiz yüzölçümü bakımından geniş bir alana sahiptir. Ekiplerimiz, halkın sağlığını korumak için gerekli tüm önlemleri almanın yanı sıra periyodik olarak tüm alanların bakımını sistematik bir şekilde yapmaktadır. Kontrollü çalışmalar sayesinde yeşil alanlarımızın daha elverişli bir ortamda büyümesinin de önünü açıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gemerekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu