Haber

İmamoğlu yayında kameraya gösterdi! Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı Danışmanından tartışma yaratacak tweet

28 Mayıs’ta yapılacak 2. cinsiyet seçimlerini Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazanması halinde vekilliğine atanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu canlı yayında. oysüreçle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

OGAN’IN PAYINI CANLI YAYINDA GÖSTERDİ

Yayın sırasında Cumhurbaşkanı Danışmanı Ayhan Ogan’ın Twitter hesabından paylaştığı paylaşımın ekran görüntülerini kameralara gösteren İmamoğlu, “Ben bu seçim döneminde milletimize verilen zamanı hiç görmedim. Bu beyefendi cumhurbaşkanının başdanışmanı. .

İmamoğlu, canlı yayında Oğan’ın paylaşımını kameralara gösterdi.

“BÖYLE BİR TROLLÜK GÖRMEDİM”

Burada bir illet var Kılıçdaroğlu Bey vatanseverdir bunun PKK ile ne alakası var aşağıda ne demek istiyor biliyor musunuz Van’dan Ardahan’dan gelen hemşehrilerime PKK’lı diyor. Kılıçdaroğlu’na oy verenler PKK’lı! Bu şahsiyet, bu imam-cemaat meselesi. Bu ekibi için akıllara durgunluk veriyor. Ben böyle trol görmedim” dedi.

OGAN’DAN TARTIŞMA YARATMAK İÇİN TWEET: PKK İLE NE ALGISI VAR?

İmamoğlu’nun tepki gösterdiği paylaşımda Cumhurbaşkanı Danışmanı Ogan, Kılıçdaroğlu’nun yüksek oy aldığı 13 ili “HDP’nin aktif olduğu iller” başlığı altında sıralıyor ve “Sayın Kılıçdaroğlu vatansever, milletvekilliği ile ne alakası var” ifadelerini kullanıyor. PKK’lı”

haber-incirliova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu